Підготовка до чергової 10 сесії 7 скликання

15 вересня 2016  року з метою підготовки до чергової 10 сесії  відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради. 

В ході засідання депутати заслухали інформацію про хід виконання Програми економічного та соціального  розвитку Могилів-Подільського району на 2016 рік та інформацію про виконання районного  бюджету за перше півріччя  2016 року. Інформуючи про хід виконання Програми начальник відділу економіки райдержадміністрації 

Наталя Косарчук поінформувала присутніх по таких показниках як бюджет, агропромисло-вий розвиток, промисловість та грантова діяльність, соціальний захист, мале та середнє підприємництво, енерго-збереження, благоустрій, реалізація державної молодіжної політики, освіта, спорт, медицини, культура.

Звітуючи про виконання районного бюджету, начальник фінансового управління райдержадміінстрації Іван  Чічірко поінформував про перевиконання районного бюджету за результатами першого півріччя у сумі 1.716 млн. грн., які на сьогоднішній  день уже розподілено та спрямовано на фінансування окремих галузей діяльності району. Проте, не дивлячись на цю цифру, є ще багато питань, які планується закрити за підсумками  виконання районного бюджету за 9  місяців поточного року. Основні проблемні питання  - це  заробітна плата працівників освітньої галузі, шкільні автобуси, пільгові медикаменти.

Окрім    спільного      засідання розглянули профільні питання і комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету, комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери, комісія з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики.