Підготовка до опалювального сезону

   15 жовтня 2014 року за ініціативою керівництва районної державної адміністрації відбулася нарада з селищним, сільськими головами, завідувачами районних ФАПів і головними лікарями амбулаторій.

    Участь у нараді взяли голова Могилів-подільської районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Володимир Трачук, новопризначений голова райдержадміністрації Олег Китасюк, заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучерук, головний лікар КУ «Могилів-Подільського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги» Олена Манжурова.

   На порядку денному розглядалося питання «Про початок опалювального сезону 2014-2015 р.».

    З доповіддю про готовність до опалювального сезону  районних закладів медицини, освіти та культури виступила начальник відділу ЖКГ, енергетики, зв’язку та розвитку інфраструктури Тетяна Кравець.

   Тетяна Кравець повідомила, що опалювальний сезон розпочнеться з 20 жовтня 2014 року, проте, станом на сьогодні, паливними матеріалами повністю забезпечене Грабарівське стаціонарне відділення проживання одиноких непрацездатних громадян районного територіального центру, частково – заклади медицини, та більш складним виявилося вирішення даного питання для закладів освіти і культури.

   Свою стурбованість щодо неякісного вугілля висловили сільські голови та звернулися з проханням допомогти у вирішенні цієї проблеми.

   Голова районної ради Володимир Сірант зауважив, що неякісне паливо потрібно відправляти назад заготівельникам, а натомість витрачати дані кошти на закупівлю дров.

   Також слово для виступу надали заступнику голови райдержадміністрації Олексію Кучеруку, котрий висловив свою подяку сільським головам за сумлінну співпрацю у підготовці до опалювального сезону та повідомив, що вже чотири сільських ради підготували проекти для участі у грантових конкурсах з метою залучення коштів до районного бюджету. На думку заступника, це є вагомі зрушення у розвитку як матеріальної бази територіальних громад, так і їхнього благоустрою.