Підписано угоду про співробітництво з Рахівським районом Закарпатської області

 

З 30 липня по 01 серпня делегація Могилі-Подільського району на чолі з головою районної ради Володимиром Сірантом та заступником голови районної державної адміністрації Людмилою Пріян перебувала з робочою поїздкою в Рахівському районі Закарпатської області. Зустрічали гостей голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова райдержадміністрації Павло Басараба. Мета поїздки – обмін  досвідом роботи з Рахівським районом та налагодження співпраці в розбудові ефективної системи дієздатного  місцевого самоврядування, популяризації історичної спадщини та перетворенні управлінських органів на активно застосований механізм вирішення локальних проблем в Україні.

З метою внесення пропозицій щодо проведення ефективних та успішних місцевих кампаній по покращенню співпраці з територіальними громадами до складу делегації ввійшли сільські голови, депутати місцевих та районної рад,  керівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Могилів-Подільський район презентував себе як край хліборобів з активним туристичним та історичним потенціалом, голові Рахівської районної ради люб’язно  вручили короваї, випечені трудівниками на Могилів-Подільському хлібозаводі,  та витвори, знаної не лише Україні майстрині, Марії Гоцуляк.

Головна мета поїздки була досягнута – райони підписали угоду про співробітництво, в якій визначили напрямки співпраці  в торгівельно-економічній галузі, галузі освіти, охорони здоров’я, культури, туризму та інших сферах соціально-культурного  життя.

Закріпили зустріч проведенням товариського футбольного матчу між представниками обох районів.

Могилів-Подільська районна рада висловлює подяку голові голові Вінницької обласної Ради А. Олійнику та голові Могилів-Подільської районної державної адміністрації О. Китасюку  за сприяння в організації та проведенні робочої зустрічі та підтримку в налагодженні співпраці з Рахівським районом Закарпатської області.