Підсумкова нарада працівників медичної галузі 26.02.2019 р.

26 лютого 2019 року голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк взяли участь у нараді Комунального некомерційного підприємства "Районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги".

На порядок денний було винсено 9 питань, серед яких:

- Про підсумки діяльності КНП "Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітрної допомоги" Могилів-Подільської районної ради у 2018 році та актуальні завдання на 2019 рік - інформувала Є. А. Цибульчак

- Організація надання медичної допомоги амбулаторіями загальної практики - приписної медицини

- Про підсумки роботи ФАПів

- Про стан фінансової діяльності КНП "Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітрної допомоги" Могилів-Подільської районної ради.

В звітній доповіді головний лікар установи Євдокія Цибульчак поінформувала про діяльність медичних закладів, що входять в структуру центру в умовах реформування галузі, стан наданя первинної медичної допомоги жителям району, реалізацію районних, обласних та державних програм в галузі охорони здоров'я, реаізацію заходів з покращення матеріально-технічного забзпечення лікарських закладів. 

Серед основних проблем, які вливали в звітному періоді на діяльність галузі Євдокія Артемівна виділила проблеми в утриманні фельдшерських пунктів, незадовільний стан доріг на території району, низьку активність населення щодо підписання декларацій з сімейними лікарями, необхідність здійснення капітальних ремонтів присміщень АЗПСМ, забезпеченість центру паливно-мастильними матеріалами, забезпечення населення пільговим амбулаторним лікуванням та необхідність здійснення повірки медичного обладнання.

Пріоритетними завданнями на 2019 рік, які планується реалізувати є6 покращення матеріально-технічної бази центру, забезпечення підрозділів центру медичним обладнанням відповідно до табелю оснащення та підвищення кості підписання декларацій з сімейними лікарями.