11 сесія районної ради 6 скликання

27 грудня відбулася позачергова 11 сесія районної ради 6 скликання. На початку засідання, відповідно до рішення 13 сесії Могилів-Подільської районної ради 5 скликання від 15 січня 2008 року № 170, головою районної ради О.П. Антонюком та головою районної державної адміністрації  М.В. Гоцуляком було вручено іменні стипендії районної державної адміністрації та районної ради студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території району.

На порядок денний пленарного засідання виносилось питання «Про внесення змін до рішення  позачергової 4 сесії районної ради 6 скликання від 30.12.2010 року №30 «Про районний бюджет на 2011 рік» (зі змінами)», також було розглянуто питання «Про внесення змін та доповнень до Регламенту районної ради 6 скликання».

В обговоренні даних питань взяли участь депутати: В.В. Сірант, В.Я. Нестерук, Г.І. Бурик, Г.І. Водзінська, І.М. Козак, І.П. Чічрко та інші.

На пленарному засіданні був присутній депутат Вінницької обласної Ради  6 скликання О.П. Лантух.

По завершенню сесії голова районної ради О.П. Антонюк привітав присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами.