Позачергова 15 сесія районної ради 6 скликання

    2 серпня 2012 року  в залі засідань районної ради відбулася позачергова 15 сесія районної ради 6 скликання. В роботі якої взяли участь: депутат обласної Ради Лантух О.П., голова районної державної адміністрації Вдовцов М.Л., заступники голови та керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації. Вів засідання голова районної ради Антонюк О.П..   

     До порядку денного пленарного засідання було включено 8 питань. Одним із основних було питання «Про внесення змін до рішення позачергової 12 сесії районної ради 6 скликання від 10 січня 2012 року №127 «Про районний бюджет на 2012 рік».   Депутатами Чічірком І.П.. Сірантом В.В., Нестеруком В.Я., було внесено ряд пропозицій, які були підтримані рештою депутатів. Після  тривалого обговорення   дане рішення прийнято одноголосно.

     Також до порядку денного було включено питання щодо звернення до Президента України з вимогою невідкладного ветування проекту Закону України «Про засади державної мовної політики». Більшістю депутатів дане звернення  підтримане.

Решта рішень були прийняті народними обранцями одноголосно.

      Розглядалося на сесії також звернення депутата районної ради Гнатюк О.С., яка піднімає питання щодо ремонту вул. Гречко в с. Яришів та ремонту ФП в с.Лядово.