Позачергова 3 сесія районної ради 7 скликання

 

15 грудня 2015 року відбулась позачергова 3 сесія Могилів-Подільської районної ради. В роботі сесії взяли участь голова, перший заступник, керівники служб, управлінь і відділів районної державної адміністрації, голови місцевих рад району, працівники галузей освіти, культури, медицини та громадськість Могилів-Подільщини.

Розпочавши роботу сесії, голова районної ради Володимир Сірант повідомив про створення в районній раді трьох нових депутатських фракцій:

  • фракції районної організації Радикальної партії Олега Ляшка;
  • фракції районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
  • фракції Могилів-Подільської районної організації політичної партії «Наш край».

На порядок денний пленарного засідання було винесено 20 питань, головними з яких були питання «Про Програму економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району на 2016 рік» та «Про районний бюджет на 2016 рік».

Програму економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району на 2016 рік депутатам та запрошеним представив головний спеціаліст-адміністратор, в.о. начальника відділу економіки районної державної адміністрації Володимир Стойлов. Співдоповідачем з даного питання виступив голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету Юрій Мельник, який у своєму виступі зауважив, що дана Програма має ряд недоліків і після її прийняття потребує подальшого доопрацювання. В обговоренні Програми взяли участь депутати від різних фракцій. Після тривалих дебатів Програму економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району на 2016 рік було вирішено затвердити, за умови її подальшого доопрацювання.

З проектом районного бюджету на 2016 рік присутніх ознайомив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Іван Чічірко. Під час розгляду відбулось жваве обговорення даного питання, в якому взяли участь як депутати, так і запрошені на пленарне засідання. В результаті обговорення депутатами одноголосно було вирішено прийняти районний бюджет на 2016 рік.

В ході роботи сесії депутатами були затверджені Програма покращення якості надання соціальних послуг жителям Могилів-Подільського району на 2016-2018 роки та Програма безоплатної вторинної правової допомоги населенню Могилів-Подільського району на 2015-2017 роки. Також до ряду районних програм було внесено зміни та доповнення.

Багато часу зайняло опрацювання питань функціонування медичної галузі району та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Зважаючи на пріоритетність даних рішень, їм була приділена значна увага депутатського корпусу.

Крім того, депутатами було затверджено Перспективний план роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік, внесено зміни до районного бюджету 2015 року та доповнення до складу президії районної ради 7 скликання.