позачергова 30 сесія районної ради 6 скликання

           22 квітня 2014 року в залі засідань районної ради відбулась позачергова 30 сесія районної ради 6 скликання. На сесію було запрошено голову районної державної адміністрації Віктора Цибульського, заступника голови райдержадміністрації Олексія Кучерука, керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації, селищного, сільських голів, керівників організацій та служб району, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, представників засобів масової інформації, політичних партій та громадськість.  

           На порядок денний було винесено 5 питань, основними з яких були «Про внесення змін до рішення позачергової 26 сесії районної ради 6 скликання від 30 січня 2014 року № 333 «Про районний бюджет на 2014 рік», та «Про внесення змін до рішення позачергової 26 сесії районної ради 6 скликання від 30 січня 2014 року № 333 «Про районний бюджет на 2014 рік» (розподіл вільного залишку)».

         В обговоренні даних питань взяли участь депутати: Федір Буга, Володимир Нестерук, Володимир Сауляк. Депутатом Володимиром Трачуком було внесено 2 пропозиції до проектів рішень стосовно розподілу вільного залишку, які у подальшому підтримав депутатський корпус.

            Депутат районної ради Анатолій Поцілуйко звернувся до голови районної ради Володимира Сіранта з депутатським зверненням стосовно затримки у проведенні платіжних доручень у 2013 році управлінням державної казначейської служби по капітальних видатках Немійській сільській раді, які мають бути спрямовані на ремонт приміщень школи, дитячого садка, сільської ради та ФАПу.