позачергова 44 сесія районної ради

15 жовтня 2015 року в залі засідань районної ради відбулась позачергова 44  сесія районної ради. В роботі сессії взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації  Олег Китасюк, депутат обласної ради Олег Лантух, депутати районної ради, селищний, сільські голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.
На розгляд сесії були винесені наступні питання:
1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Газета «Слово Придністров’я» Могилів-Подільської районної ради на 2014-2016 роки»
2. Про внесення змін до рішення позачергової 36 сесії районної ради  6 скликання від 22 січня 2015 року № 429 «Про районний бюджет на  2015 рік» (зі змінами) 3. Про надання дозволу Комунальній установі Могилів – Подільської районної ради «Могилів – Подільський районний трудовий архів» на безкоштовне прийняття документів від селянського (фермерського)  господарства «Сяйво» с. Мервенці Могилів-Подільського району  Вінницької області
4.  Різне
По проектах рішень щодо винесених питань були прийняті та затверджені відповідні рішення.
Сесія, що відбулась стала останньою сесією могилів-Подільської районної ради 6 скликання, тому голова районної ради та голова районної державної адміністрації подякували депутатам за гарну та плідну працю, висловили надію, що і в майбутньому районна рада буде працювати на благо громади нашого району. Також Володимир Володимирович та Олег Іванович подякували за роботу в складі Могилів-Подільської районної ради та вручили почесну грамоту  за активну громадську позицію, високу відповідальність та вагомий особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування в районі найстаршому серед  депутатів Слободянюку Олексію Григоровичу. 
До  депутатів та присутніх в сесійній залі звернувся і депутат обласної ради Олег Лантух, який також подякував за роботу, яка проводилась протягом усього скликання та закликав усіх і надалі не покладати зусиль у розбудові Могилів-Подільського району.