Позачергова 5 сесія районної ради 7 скликання

    28 січня 2016 року відбулась позачергова 5 сесія Могилів-Подільської районної ради 7 скликання.

   Згідно розпорядження голови районної ради від 25.01.2016 р. №2-р попередньо до порядку денного включено питання "Про внесення змін до рішення позачергової 3 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2015 року №21 "Про районний бюджет на 2016 рік". Проте, в ході засідання на розгляд депутатів було внесено ряд пропозицій щодо інших питань, які депутати вирішили включити в порядок денний  позачергової 5 сесії районної ради 7 скликання:

-  Про звернення депутатів районної ради.

- Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки, затвердженої  рішенням 17 сесії районної ради 6 скликання від 20 грудня 2012 року №207.

- Про передачу у тимчасове користування оргтехніки Могилів-Подільській районній державній адміністрації.

-  Про оплату праці в.о. головного лікаря комунальної установи «Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

- Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району об’єкта нерухомого майна.

- Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району цілісного майнового комплексу Комунальної установи «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування».

   Також на розгляд сесії було винесено звернення депутата районної ради Ксенчука В. А. щодо проблемної ситуації, яка склалась навколо відновлення автобусного сполучення с. Конева з районним центром. Головуючий вніс пропозицію вважати звернення депутатським запитом та адресувати його районній державній адміністрації для з’ясування обставин та вирішення ситуації, яку депутати районної ради підтримали одноголосно.

     На виконання рішення сесії районної ради 7 скликання від 21 січня 2016 року № 33 «Про надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у Могилів-Подільському районі», голова районної державної адміністрації Олег Китасюк поінформував присутніх про те, що 25 січня 2016 року до Кабінету Міністрів України було направлено відповідного листа щодо прийняття повноважень з реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також про те, що на адресу районної державної адміністрації надійшло персоналізоване доручення від голови обласної державної адміністрації щодо виконання норм Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

     Зі зверненням підтримати ініціативу щодо популяризації історично-культурної спадщини Могилів-Подільського району до селищного, сільських голів звернувся голова районної ради. Володимир Володимирович закликав включитись в роботу краєзнавців, працівників культури, освіти, учнів шкіл, небайдужих жителів територіальних громад.

    Також до присутніх довів оголошення начальник відділення забезпечення Могилів-Подільського ОМВК Юрій Чорнодолюк щодо необхідності забезпечення вручення нагрудних знаків учасникам АТО та щодо набору на службу за контрактом у ЗСУ.