Прапор нашого району піднято на Говерлу!

5 вересня прапор Могилів-Подільського району було піднято на найвищу точку України - Говерлу.

Про свою мрію голова районної ради Володимир Сірант говорив давно.- Хотів, щоб разом з депутатами та сільськими головами, начальниками управлінь та відділів, активними жителями району підкорити Говерлу та над усією Україною піднести символ району - прапор Могилів-Подільщини, - зізнається Володимир Володимирович.

Перша спроба була у травні цього року, коли делегація від нашого району їздила переймати досвід у Прикарпаття, та, на жаль, тоді завадила погода, адже йшли проливні дощі та грози. Вдруге Володимир Сірант вирішив організувати поїздку в Карпати на минулі вихідні. Саме в цей час у Рахові проходив Фестиваль бринзи. Планувалося піднятися з прапором на Говерлу, а заодно й відвідати фестиваль. Та цього разу із-за різних причин більшість відмовилася від поїзки. Тоді Володимир Володимирович вирішив здійснити давню мрію сам, взяв лише з собою доньку Марію.

Погода того ранку не порадувала наших мандрівників, але за пару годин прапор Могилів-Подільського району все ж затріпотів на вершині України. Саме в цей час туман поступово почав розсіюватися, стало ясно та сонячно. Це стало своєрідною посвятою. І, мабуть, невипадково, що саме в цей час на вершину піднялася група туристів із Вінниччини. Дізнавшись мету походу сім’ї Сірантів, вони захотіли сфотографуватися з нашим прапором, адже є нашими земляками.

Безліч людей підкорюють цю вершину, яка стала символічною для українців, вони несуть з собою прапори своїх організацій та навчальних закладів, співають гімн, вигукують: «Слава Украні!  Героям слава!»

Тепер патріотичну посвяту  Говерлою пройшов і прапор Могилів-Подільського району.

 

Лариса Знак