Прийняття участі у Міжнародній науково-практичній конференції

       17 травня 2013 року в місті Вінниці проводилась Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».  Під час засідання обговорювались питання щодо науково-практичного обґрунтування стратегічного планування розвитку територіальних громад та області на період до 2020 року, визначення ефективних шляхів забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій, посилення міжрегіональних, міжнародних зв’язків територіальних громад області, налагодження співпраці з вітчизняними, міжнародними грантовими фондами та громадськими організаціями.

       В рамках проведення Конференції була організована виставка-презентація «Подільський ярмарок проектів» у якому взяли участь три проекти від нашого району. Один із яких – «Активність та співпраця – запорука самодостатньої громади» за ініціативи Могилів-Подільської районної ради. Метою якої є виявлення проблем територіальних громад та пошук можливостей для їх вирішення на базі соціального партнерства влади, громадськості, грантових організацій і потенційних інвесторів, що надають фінансування на реалізацію таких проектів.

       Учасниками зазначеного заходу від Могилів-Подільського району були представники органів місцевого самоврядування а саме, заступник голови районної ради Іван Чічірко, завідувач сектором з питань комунальної власності виконавчого апарату Олена Водзінська, Вендичанський селищний голова Любов Ломачинська та Тропівський сільський голова Тетяна Гаврищук. Місцеві органи виконавчої влади представляли керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Онищук та директор Хоньковецької СЗШ І-ІІІ ступенів Віта Григоришина.