Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

 

Ш А Н О В Н І  Ж І Н К И !

Милі представниці прекрасної половини людства!

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди  Міжнародного дня  прав жінок і миру.
        Це свято непідвладне часові. Невипадково воно так співзвучне з весною, пробудженням природи, новими надіями і сподіваннями. Бо жінка і весна багато в чому схожі – вродою, ніжністю, лагідністю, неповторністю, налаштованістю на добро і милосердя.

            Жінка виступає берегинею  роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Ми свідомі того, що без вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте батьківський край, примножуєте його успіхи і досягнення. Саме тому ми покладаємо великі сподівання на Ваш значний внесок у створення благодатної атмосфери творення, в якій маємо всі працювати.

       Ви завжди надаєте незрівняної довершеності та світла всьому, до чого торкається Ваш погляд, Ваші руки, Ваше серце, даруєте нам, чоловікам, своїм рідним, близьким, всім оточуючим красу, добро, радість життя, тепло своїх сердець.

        Від Вашої енергії, працьовитості, активної життєвої позиції і вміння творити затишок в родинах багато в чому залежить успіх нашого суспільного поступу і процвітання держави.

        Велике спасибі Вам, милі подолянки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Сердечно бажаю Вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

     Зі святом Вас!

 

     З повагою,

     Голова районної ради                           Олег Антонюк