Про 15 сесію районної ради 7 скликання

28 березня 2017 року відбулась 15 сесія районної ради 7 скликання. На порядок денний було винесено питання відповідно до Перспективного плану роботи районної ради  на 2017 рік та ряд інших питань, які  надійшли до районної ради в міжсесійний період, всього - 30 питань. Зокрема, на розгляд депутатів  було винесено звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району на 2016 рік та звіт голови районної державної адміністрації по здійсненню  делегованих їй районною радою повноважень, питання про внесення змін  до районного  бюджету, проміжні звіти про виконання деяких районних програм, питання про зняття з контролю рішень районної ради про  районні програми, термін дії яких закінчився у 2016 році, питання про затвердження регуляторного акту районної ради, питання про реформування деяких районних структур, ряд питань щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних питань, питання щодо фінансування районних установ, використання коштів медичної субвенції та депутатські звернення.

В ході обговорення звітів голови районної державної адміністрації депутати районної ради порушували найболючіші питання щодо врегулювання земельних відносин та ремонту автомобільних шляхів, вирішення яких заплановано в ході поточної роботи.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення та протокольні доручення, два земельних питання, за клопотанням сільської громади, відправлено на доопрацювання.