Про чергову 23 сесію Могилів-Подільської районної ради 7 скликання

Сьогодні відбулась чергова  23 сесія Могилі-Подільської районної ради 7  скликання.

Основні питання, які розглянули депутати - це питання про районний бюджет на 2018 рік та питання про Програму економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, звіт голови районної ради про свою діяльність та інші. 

Враховуючи зміни у складі депутатського корпусу районної ради, голова територіальної виборчої комісії Валентина Доля довела присутнім інформацію про визнання депутатських повноважень депутата Могилів-Подільської районної ради Гопаци Світлани від політичної партії «Наш край».

В ході засідання депутати розглянули ще одне не менш важливе питання - це питання Про встановлення Почесної відзнаки «За заслуги перед Могилів-Подільщиною», яке представив депутатам заступник голови районної ради Михайло Слободянюк.
Рішення передбачає відзначення громадян почесною відзнакою за заслуги перед Могилів-Подільщиною до ювілейних та святкових дат створення Могилів-Подільського району, Дня Незалежності України за
вагомий особистий внесок у розвиток Могилів-Подільського району, активну благодійну, гуманістичну і громадську діяльність.
Зокрема, рішенням передбачено наступне:
«— На період проведення антитерористичної операції на Сході України встановити квоту для нагородження цією нагородою учасників антитерористичної операції на Сході України з числа військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань, добровольців, медичних працівників, а також волонтерів у обсязі не менше 50% від загальної кількості осіб, яких планується відзначити нагородою протягом року.
—Почесною відзнакою «За заслуги перед Могилів-Подільщиною» можуть бути нагороджені жителі Могилів-Подільського району, громадяни інших регіонів України та інших держав.
—Нагородженим вручається Почесна відзнака «За заслуги перед Могилів-Подільщиною», посвідчення до неї та грошова винагорода в сумі 5000 гривень.
—Особу може бути нагороджено Почесною відзнакою «За заслуги перед Могилів-Подільщиною» один раз.»

Крім усього зазначеного депутатським корпусом було затверджено Цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту у Могилів-Подільському районі на 2018-2020 роки та внесено зміни до ряду інших районних програм.

Разом з тим було розглянуто і прийнято схвальне рішення щодо  створення юридичної особи шляхом перетворення з Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Могилів-Подільського району Вінницької області (організаційно-правова форма – державна організація (установа, заклад) в Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Могилів-Подільського району Вінницької області (організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад) та призначено його директора.

Також було продовжено на один рік контракти з керівниками комунальних установ Могилів-Подільської районної ради "Могилів-Подільський районний трудовий архів" та "Могилів-Подільська районна дитячо-юнацька спортивна школа".