Про чергову 26 сесію 7 скликання

27 березня 2018 року відбулась черова 26 сесія районної ради 7 скликання. В роботі сесії взяли участь 26 з 34 депутатів районної ради.

На виконання Перспективного плану роботи районної ради в 2018 році на розгляд сесії винесено питання:

1Про звіт голови районної державної адміністрації по здійсненню  делегованих їй районною радою повноважень

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району за 2017 рік

3. Про хід реформування освіти

4. Про роботу комунального закладу «Могилів-Подільська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Могилів-Подільської районної  ради   

5. Про результати виконання районних програм.

З 20 питань порядку денного сесії, заствердженого розпорядженням голови районної ради, 2 було знято з розгляду за рішенням постійної комісії - у звязку з необхідністю додаткового опрацювання, це питання Про Програму сприяння діяльності Могилів-Подільського медичного коледжу в забезпеченні виконання сучасних вимог, щодо організації навчально-виховного процесу на 2018 рік та  Про Комплексну програму мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, Могилів-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2018-2021 роки. В ході обговорення виникла необхідність також відправити на доопрацювання питання "Про програму розвитку освітньої галузі Могилів-Подільського району на 2018-2020 роки".

Крім цього, депутати розглянули ряд рішень що стосуються питань управління комунальною власністю та питання щодо затвердження вартості нормативної грошової оцінки земельних ділянок, одне з яких не прийняли.