Про чергову 35 сесію районної ради 7 скликання

Сьогодні під головуванням голови районної ради Володимира Сіранта відбулась 35 чергова сесія районної ради  7 скликання. В роботі сесії взяли участь 21 з 34 депутатів районної ради, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Після обрання секретаріату, голова районної ради зачитав звернення, що надійшло до сесії від депутата районної ради Сироїд В. І. щодо складної інфраструктурної ситуації в с. Бернашівка, зумовленої будівельними роботами на Дністровській ГАЕС та несприятливими погодніми умовами, що сукупно нанесли шкоду та зумовили складнощі в життєдіяльності населеного пункту. Депутати визнали звернення депутатським зверненням та проголосували за направлення його з долученим пакетом документів за належністю для вирішення та відповідного реагування до відповідних організацій та державних установ.

Внісши зміни до порядку денного сесії, депутати розглянули 21 питання, серед яких питання: «Про соціальний захист ветеранів війни, учасників війни, учасників АТО, переселенців та членів їх сімей», «Про благоустрій населених пунктів району», заслухали звіти про діяльність комунальних установ районної ради, питання щодо внесення змін до ряду районних програм та питання, які регулюють діяльність щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району.

Зі співдоповіддю по питанню «Про роботу комунального некомерційного підприємства «Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Могилів-Подільської районної ради» виступив заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, який поінформував про діяльність робочої групи з питань реформування первинної ланки надання медичної допомоги спрямовану на виявлення резервів щодо підписання декларацій з сімейними лікарями, налагодження роботи сімейних лікарів в усіх населених пунктах, де проживають пацієнти, що заключили декларації з цими лікарями, функціонування та фінансування фельдшерських пунктів району. Також Михайло Васильович  зазначив, що не дивлячись на необхідність забезпечення роботи такої структурної одиниці як фельдшерський пункт не всі сільські ради мають фінансову спроможність їх утримувати, тому надзвичайно важливою є робота сільських голів та органу доходів і зборів щодо наповнення місцевих бюджетів.

Заслухавши доповідь про Програму розвитку освітньої галузі Могилів-Подільського району на 2019-2021 рокита детально обговоривши проблемні питання функціонування освіти, в тому числі неспроможність районного бюджету  забезпечити фінансуваннязаходів  програми депутати не підтримали проект рішення про прийняття програми.