Про налагодження співпраці з Вижницьким районом

У п’ятницю, 10 лютого, голова районної ради Володимир Сірант зустрівся з  головою Вижницької районної державної адміністрації Чернівецької області Русланом Сенчуком.

Враховуючи доcвід Вижниччини у проведенні  фестивалів та різноманітних культурно-мистецьких заходів, Володимир Володимирович висловив надію та сподівання на налагодження співпраці між нашими районами, в свою чергу, запросивши колег на перший фестиваль повітроплавання Авіа Фест «Крила Дністра-2017», що відбудеться у травні цього року у селі Нагоряни.

Володимир Володимирович також відвідав училище-музей прикладного мистецтва, де був приємно вражений вкладом викладачів та студентів у відродження та збереження культурної спадщини українського народу. Залишивши подяку  у книзі відвідувань, голова районної ради відмітив, що на території Могилів-Подільського району великий внесок у цю справу зробили наші майстрині Марія Руденко та Марія Гоцуляк.

Руслан Сенчук подякував за запрошення та висловив переконання, що участь делегації Вижницького району у фестивалі повітроплавання стане першим кроком до більш тісної співпраці між регіонами.