Про обмін досвідом роботи з Міжгірським районом Закарпаття

На запрошення Міжгірської районної ради та районної державної адміністрації,  на виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою розширення партнерських стосунків та обміну досвідом роботи, представники органів місцевого самоврядування, керівники управлінь і відділів районної державної адміністрації у складі делегації на  чолі з головою районної державної адміністрації Олегом Китасюкомта головою районної ради Володимиром Сірантом  відвідали Закарпатську область.

В ході зустрічі з головою Міжгірської райдержадміністрації Василем Худинцем та заступником Міжгірської районної ради Іваном Костем делегати обговорили сьогодення районів, перспективи та проблеми розвитку. Представники делегації Могилів-Подільського району розглянули можливість залучення позитивного досвіду щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку Міжгірського району та ряду галузевих районних та державних програм.

Слід відмітити роботу колег щодо  розвитку рекреаційного потенціалу та збереження історичної спадщини – під час візиту представники Могилів-Подільщини відвідали Реабілітаційний центр бурого ведмедя «Синевир», найбільше село Міжгірського району Колочаву, національний природний парк «Синевир», Теребле-ріцьке  водосховище. Враховуючи певну рельєфну схожість районів сторони обмінялись досвідом розвитку територіальної інфраструктури.

З метою закріплення та продовження партнерських стосунків, що  були встановлені з Міжгірським та Рахівським районами  Закарпатської області в 2015-2016 роках сторони  домовилось про взаємну підтримку та подальше продовження багатосторонньої співпраці.

Керівництво Могилів-Подільського району висловлює щиру повагу та вдячність особисто голові Міжгірської районної ради Василю Щуру,  заступнику голови районної ради Кость Івану,  голові районної державної адміністрації Василю Худинцю.