Про перспективи відкриття міжнародного пункту пропуску

07 липня 2016 року з робочим візитом до Могилів-Подільського району прибули Надзвичайний і Повноважний Посол України в Молдові Іван Гнатишин, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації Володимир Мережко.

Мета такого візиту - обговорення перспектив відкриття міжнародного пункту пропуску в селі Бронниця Могилів-Подільського району.

Зустріч відбулась за участі голови районної ради Володимира Сіранта, голови райдержадміністрації Олега Китасюка, сільського голови Василя Ткача та мера міста Могилів-Подільський Петра Бровка.

В ході зустрічі було обговорено основні аргументи пріоритетності роботи цього пункту пропуску. Варто зазначити, що пункт майже готовий для проїзду легкового автотранспорту і його відкриття дасть можлиість розвантажити  транспортний потік через міст в центрі міста Могилів-Подільський. 

Заступник голови облдержадміністрації Броварник В.М. відмітив, що перспектива відкриття є аболютно  реальною, адже презентація програми будівництва доріг  Вінницької області готується уже урахуванням міжнародного пункту пропуску в селі Бронниця.