Про підсумки роботи РДЮСШ

Сьогодні голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, спільно з заступником голови районної державної адміністрації Михайлом Гоцуляком, взяли участь у підбитті підсумків роботи районної дитячо-юнацької спортивної школи у 2017 році.

Директор спортивної школи, інформуючи про роботу у поточному році, відзначила роботу тренерського складу школи та досягнення вихованців у різного виду турнірах по різних напрямках роботи. Але, як і раніше, на перепоні розвитку та ефективності функціонування стоїть демографічна ситуація та проблема віддаленості  місця проживання вихованців від спортивних баз закладу.

В ході обговорення присутні зачепили і проблему недостатнього фінансування спортивної галузі району та застарілість матеріально-технічної бази - як один з варіанів вирішення цих проблем тренерському складу та дирекції РДЮСШ було запропоновано активізувати роботу з написання грантових проектів та ініціювати виділення коштів на вирішення проблемних питань згідно діючих районних програм.