Про підсумки роботи в 2018 році центру соціального обслуговування

14 лютого відбулось засідання щодо підведення підсумків роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Могилів-Подільського району у  2018 році.

В засіданні взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Іванович Гоцуляк, головний лікар КНП «Могилів-Подільського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги» Євдокія Цибульчак, начальник управління соціального захисту Сніжана Гаврилюк та голова Могилів-Подільської  районної ради організації ветеранів України Петро.

Директор центру Володимир Подвіянюк поінформував про роботу щодо надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома, відділенням стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання та відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Так, в 2018 році було виявлено 741 особу, що потребує надання соціальних послуг, з яких послугами центру охоплено 700 осіб (95 %). Соціальними послугами за місцем проживання скористались 541 особа, послугами з стаціонарного догляду – 30 осіб, послугами пункту прокату технічних засобів реабілітації – 54 особи.

Також в 2018 році робота центру була спрямована на залучення сільськогосподарських підприємств, підприємців та релігійних громад району до забезпечення матеріальної підтримки громадян похилого віку та людей з інвалідністю.

Для створення  належних умов проживання у відділенні стаціонарного догляду забезпечувалась реалізація заходів районної Програми створення належних умов проживання для одиноких громадян похилого віку та людей з інвалідністю у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання на 2017-2021 роки.

З метою якісного покращення надання соціальних послуг та роз’ясненням щодо надання житлових субсидій та пільг виступила начальник управління соціального захисту населення Сніжана Гаврилюк. Про забезпечення пільговими медикаментами, можливість отримання медичних препаратів згідно програми «Доступні ліки» та організацію підписання декларацій з сімейними лікарями наголосила головний лікар районного медичного центру Євдокія Цибульчак.

Також соціальним працівникам було надано роз’яснення щодо особливостей оплати праці та механізму запровадження платних послуг для осіб, які не здатні до самообслуговування, але мають близьких родичів.

Кубаль Петро Григорович висловив вдячність за співпрацю територіального центру та його працівників з ветеранською організацією.

На завершення засідання до колективу територіального центру та соціальних працівників         звернулись голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк. Відмітивши важливість роботи центру та загальнодержавні тенденції до збільшення числа осіб, що потребують надання соціальних послуг, вони подякували за роботу та наголосили на необхідності докладення максимальної кількості зусиль для того, щоб ті хто цього потребують відчули необхідну підтримку.

Основні показники роботи за 2018 рік у розрізі порівняння за 2017 рік та визначення пріоритетних цілей діяльності на 2019 рік