Про поїздку делегації на Рахівщину

3 вересня на запрошення колег, в рамках угоди про співробітництво між Могилів-Подільським та Рахівським районами, делегація нашого району відвідала фестиваль-ярмарок «Гуцульська бриндзя - 2017».
У святковій ході вулицями м. Рахів взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк, сільські голови, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Окрасою делегації стали наші подільські красуні з театру мод «Кралі».
Рахівський район Закарпатської області славиться своїми звичаями, проведенням свят та фестивалів з метою підтримки давніх гуцульських традицій.
Свято бринзі здавна влаштовувалось на честь повернення вівчарів з полонин, які перебували там з початку квітня, випасаючи овець. Під час фестивалю-ярмарку викладаються на продаж та на показ продукти вівчарства, вироби з овечої вовни, сувеніри та інша продукція. Сільські громади змагаються між собою у гостинності та яскравості представлення традицій свого населеного пункту. Цей фестиваль спрямований водночас і на відродження традицій і на сприяння розвитку сільських фермерських господарств, які таким чином мають додаткову можливість для збуту виробленого продукції, адже щороку фестиваль-ярмарку відвідують тисячі гостей.
Поїздка до Рахівського району відбулась за підтримки депутата обласної Ради Володимира Гнатишина.
Ми дуже вдячні, що маємо можливість переймати цей досвід, брати участь у подібних святах та популяризувати наш подільський край, і район зокрема.

Фото Могилів-Подільська районна рада.