Про роботу комунальних установ 11.02.2019 року

11 лютого 2019 року з керівниками комунальних установ районної ради голова ради Володимир Сірант та заступник голови Михайло Слободянюк обговорили підготовку проектів до участі в 16 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад за напрямками "Розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів" та "Впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери".

Про стан підготовки до Координаційної ради з питань місцевого самоврядування та питання, що розглядатимуться поінформував присутніх заступник голови районної ради Михайло Слободянюк.

Директор  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Подвіянюк поінфоромував про підсумки роботи центру в  2018 році та про участь у обласній колегії щодо підбиття підсумків роботи. Зокрема у 2018 році відсоток охоплення населення району соціальними послугами становить 95 %, що нижче середньообласного показника на 1  %. Крім того, порушувалось питання направлення осіб, які не здатні до  самообслуговування на проживання  в інтернатні заклади за межами району, що зумовлено відсутністю достатньої кількості для розміщення цих осіб в стаціонарному відділенні в с. Грабарівка. Володимир Миколайович запропонував розглянути можливості для відкриття відділення центру за напрямом роботи "соціальне таксі".

Також про участь у підсумковому засіданні Департаменту охорони здоров'я ОДА поінформувала головний лікар районного медичного центру Євдокія Цибульчак. З головним лікарем обговорили рівень підписання декларацій з сімейними лікарями, оскільки це питання у ході реформи галузі є досить актуальним (в районі наразі підписано 65 % декларацій), відповідність оснащення медичних закладів табелю оснащення (95,6 %) та стан сезонної захворюваності в Могилів-Подільському районі - підстави для оголошення  епідемії грипу та кіру немає.

Директор районної дитячо-юнацької спортивної школи Оксана Войтович поінформувала про спортивні досягнення вихованців закладу за напрямками футзал, волейбол та теніс.