Про щотижневу нараду з керівниками комунальних установ 24.06.2019 р.

Сьогодні під головуванням заступника голови районної ради Михайла Слободянюка відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних установ району. Михайло Васильович наголосив на основних завданнях установ в літній період, в тому числі, і врахування графіків відпусток та відповідальних осіб за виконання цих завдань.
Обговорили також в ході наради стан підготовки до позачергової сесії, що попередньо запланована на липень.Після чого про основні аспекти в роботі поінформували керівники установ.
Директор територіального центру Володимир Подвіянюк повідомив про необхідність внесення змін до договорів поставки продуктів харчування, зумовлених здорожчанням товарів, а також вирішення питань поселення в стаціонарне відділення одиноких жителів району, які потребують постійного стороннього догляду та мають право на поселення.
Оксана Войтович поінформувала про відпускну кампанію тренерського складу РДЮСШ та підготовку до здійснення заходів з реалізації проекту щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та комунальних  установ. Також Оксана Василівна повідомила про необхідність підвищення рейтингів школи з   футболу за рахунок участі дівочої та хлопчачої команд у вищій лізі.
Поточні роботи в районному трудовому архіві спрямовані на узгодження можливості користування земельною ділянкою на прибудинковій території до будівлі архіву та підготовку необхідних документів для її приватизації.
В.о. головного лікаря Олена Власюк поінформувала про здійснення робіт по верифікації учнівського контингенту та працюючих дорослих з метою запобігання чергового спалаху по кіру, а також про можливість здійснення якісного моніторингу заключення декларацій з сімейними лікарями. Також Олена Олександрівна поінформувала про результати проведення медичної ради та складну ситуацію по онкологічних  захворюваннях і туберкульозу.