Про спільне засідання постійних комісій 20.11.2018 р.

20 листопада 2018 року за участі депутатів районної ради та керівників комунальних установ районної ради, голови районної ради Володимира Сіранта, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Григоренка, начальника Управління регіонального розвитку райдержадміністрації Наталії Косарчук відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.

На порядок денний засідання було винесено питання:

— Про звіт голови районної ради про свою діяльність;

— Про програму економічного та соціального розвитку на 2019 рік ;

— Про перспективний план роботи районної ради на 2019 рік.

Під час звіту голова районної ради Володимир Сірант охарактеризував діяльність районної ради протягом 2018 року, зокрема: роботу постійних комісій районної ради, розгляд звернень громадян, організацію роботи комунальних установ районної ради, управління майном спільної комунальної власності територіальних громад району, надання матеріальної допомоги жителям району на лікування, організація виконання районних програм, роботу з наповнення районного бюджету тощо.

Інформуючи про Програму економічного та соціального розвитку району на 2019 рік, заступник голови облдержадміністрації Сергій Григоренко підбив підсумки соціально-економічного розвитку в 2018 році та охарактеризував основні напрями та пріоритети діяльності, на які буде спрямована діяльність райдержадміністрації та її структурних підрозділів в 2019 році. Також на обговорення було винесено і перспективний план роботи на 2019 рік, це, зокрема і робота постійних комісій, сесійна робота районної ради та інше.

По завершенню спільного засідання відбулись засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету та постійної комісії з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери. В ході засідань комісії розглянули питання щодо прийняття нових та внесення змін в ряд діючих районних програм.