Про участь у серпневій педагогічній конференції 2018 р.

30 серпня 2018  року голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк взяли участь у серпневій конференції працівників освіти Могилів-Подільського району.

Основна тема, яку обговорювали в цей день «Підсумки розвитку освіти у  2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік». З доповіддю виступив начальник відділу освіти Юрій Мельник, в обговоренні доповіді з тематичними виступами взяли участь завідувач районним методичним кабінетом Надія Сушак («Методичний супровід організації освітнього процесу в «Новій українській школі»), методист районного методичного кабінету Тетяна Мельник («Реалізація завдань «Нової Української школи»), директор Вендичанської загальноосвітньої школи, гімназії  Людмила Пріян («Опорна школа  як інструмент підвищення якості та ефективності освіти в умовах освітнього округу») та завідувач Вендичанським ДНЗ «Дзвіночок» Тетяна Салецька  («Місце та роль закладу дошкільної освіти в «Новій Українській школі»).

В сучасних умовах розвитку освіти та в реаліях нашого району, в процесі розбудови «Нової української школи», перед освітянами стоїть величезна кількість викликів, зокрема, не тішать результати ЗНО,  велика кількість педагогів не є фаховими спеціалістами та багато інших факторів. Основне, що сьогодні наштовхує на роздуми – це кількість учнівського контингенту, адже з кожним роком кількість учнів невпинно зменшується.

Звертаючись до педагогічних працівників, голова районної ради Володимир Сірант сказав, що сьогодні перед ними основною задачею стоїть не лише покращення якості освіти, а її збереження. Адже, не дивлячись на «конкурентність» в класах з великою наповнюваністю, можливо, кращу матеріально-технічну базу певних загальноосвітніх закладів, здобувати початкову освіту за місцем проживання однозначно краще. В загальному ж - це впливає на те, що молодь все ж таки має бажання залишитись жити в рідному населеному пункті. Крім цього – головне завдання виховати принципового та достойного громадянина України, який будуватиме нашу державу.

Конференція закінчилась на позитиві - на завершення зі святковим концертом перед присутніми виступили кращі учнівські та вчительські колективи Могилів-Подільського району.