Про участь в колегії РДА 23.01.2018 р.

23 січня голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк взяли участь у колегії райдержадміністрації. 
Окрім членів колегії, селищного, сільських голів, керівників структурних підрозділів РДА, представників освітньої та медичної галузі у часть в колегії взяв керівник апарату, заступник голови Вінницької ОДА Валерій Бойко.

В ході колегії було розглянуто питання "Про підсумки соціально-економічного розвитку Могилів-Подільського району у  2017 році та перспективи на 2018 рік" та "Про клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Могилів-Подільщиною".

В рамках розгляду першого питання голова райдержадміністрації Олег Китасюк поінформував про карту приорітетів і цілей Могилів-Подільського району на 2018 рік, начальник відділу освіти Юрій Мельник доповів про стан освітньої галузі у 2017-2018 навчальному році, про стан надання первинної медикосанітарної допомоги в умовах реформування галузі поінформувала Цибульчак Є. А.

Щодо другого питання - колегією прийнято рішення про висунення до нагороди почесною відзнакою "За заслуги перед Могилів-Подільщиною" кандидатури фольклористки, народної майстрині, директора районного музею етнографії та побуту ім. М. А. Руденко Марії Гоцуляк.

Підсумовуючи обговорюване, голова районної ради Володимир Сірант акцентував увагу присутніх на необхідності покращення податкової бази територіальних громад району, вжиття заходів щодо усунення прогалин в освітній галузі, які сформувались в умовах реформування та прийняття нового закону України "Про освіту", тощо.

Заступник голови районної ради Михайло Слободянюк передав звернення жителів с. Кремінне стсовно вирішення проблеми транспортного сполучення з районним центром, оскільки ці повноваження згідно розпорядження ОДА передано містам обласного підпорядкування.