Про здобутки вихованців РДЮСШ

Незважаючи на примхи погоди, на її несподівані зміни, у світлій залі Вінницького коледжу харчових технологій зібралися палкі прихильники волейболу.  З усіх куточків Вінницької області з’їхалися 16 команд юнаків  2002-2003 років народження для участі в обласних змаганнях дитячої ліги.

За результатами минулого року команди поділили на чотири підгрупи по чотири команди. Чемпіонами минулого року була команда м. Бару, в підгрупу до них потрапили команди м. Гнівані м. Гайсина, м. Крижополя. Срібним призером минулого року була команда м. Бершаді  в підгрупу до якої і потрапили ми (збірна команда Могилів-Подільської РДЮСШ), команда  Оратівського району,  та Калинівського району.

Вигравши першу гру у команди Оратівського району, ми зустрілися з переможцем  гри у підгрупі  - командою м. Бершаді. Перша партія була тривожна, ваги переважували то в одну, то в іншу сторону, та наші юнаки зуміли довести партію до перемоги.  На цій хвилі піднесених емоцій,  друга партія закінчилась на нашу користь з великим відривом. Так, перемігши минулорічного  срібного призера, вихованці тренера-викладача Ксенчука Анатолія Володимировича та Войтович Оксани Василівни гучно ввірвалися в першу четвірку. Але, другий день змагань видався не таким яскравим, програвши команді Вінницького району (яка згодом стала срібним призером) ми боролися за третє місце з командою м. Козятина, що минулого року була четвертою. Та як кажуть у волейболі: «м’яч круглий» ніхто не може знати, що буде далі. Програвши першу партію наші вихованці вирішили будь-що здобути перемогу і поборотися за місце на п’ядесталі. Впевнено вигравши другу партію, почалася запекла боротьба за бронзові медалі, та на жаль фортуна перемоги в кінці партії відвернулася від нашої команди і з рахунком 13:15, ми програли свою мрію.

Зайнявши четверте місце, вихованці Могилів-Подільської РДЮСШ не мають наміру зупинятись – вони пообіцяли, що будуть ще більше тренуватися , щоб заслужено стати переможцем в змаганнях.  Найбільш амбітні – це капітан збірної РДЮСШ Фельчин Дмитро (чемпіон України серед юнаків 2002-2003 р.н.) та Гребенюк Денис, Голюк Валентин, та Данілей Руслан, Маслянко Максим та Гордаш В’ячеслав, Омелько Станіслав та наймолодший учасник 2005 року народження – Бойко Олександр, який зарахований до збірної області та буде захищати честь на Чемпіонаті України у Дніпропетровську 23-27 листопада 2016року.

Бажаємо нашим спортсменам спортивних злетів, яскравих перемог і міцного здоров’я.