Проходять загальні збори громадян

   28 лютого 2020 року відбулися загальні збори громадян Мервинецької територіальної громади, де звітував про свою діяльність сільський голова Павло Дідур.

    Участь у зборах взяли голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, депутат обласної ради, директор СТОВ «Агрокряж» Володимир Гнатишин, депутат районної ради Віктор Цяпа, голова Ярузької сільської ради Зоя Левицька.

   Звітуючи про проведену роботу, сільський голова зупинився на питаннях щодо соціально-економічного розвитку населеного пункту, виконання бюджету, окреслив проблемні питання, а також розповів про основні завдання на поточний рік.

    Не залишилося поза увагою селян і питання адміністративно-територіального устрою. Павло Дідур повідомив про те, що днями відбулась зустріч, де йшлося про можливість приєднання села Мервинці до Бабчинецької об’єднаної територіальної громади Чернівецького району. Сільський голова наголосив, що жодних офіційних звернень Мервинецька сільська рада від Бабчинецької ОТГ не отримувала. Також з його слів, у 2019 році депутати Мервинецької сільської ради на своїй сесії підтримали пропозицію створити єдину Могилів-Подільську ОТГ в межах району. На сході села мервинчани висловили позицію проти приєднання до Бабчинецької ОТГ.