Робоча поїздка в населені пункти району 08.04.2020

    8 квітня 2020 року голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк  здійснили черговий об’їзд населених пунктів Могилів-Подільського району з метою моніторингу дотримання вимог карантину жителями територіальних громад Бандишівки, Яруги та Суботівки.

   Відвідуючи Бандишівську сільську раду, керівники районної ради отримали інформацію щодо переміщення жителів територіальної громади, дотримання ними умов карантину та забезпечення фельдшерсько-акушерського пункту усіма необхідними засобами надання медичної допомоги в умовах карантину. Завідувач ФАПом Світлана Ісайко вказала на наявність ліків першої необхідності, продемонструвала засоби індивідуального захисту (одноразові халати, рукавички, маски) різного виробника, отримані від КУ «Могилів-Подільський РМЦ ПМСД» Могилів-Подільської районноїради та за власної ініціативи і сприяння меценатів.  Бандишівський фельдшерсько-акушерський пункт забезпечений усіма засобами дезінфекції, а також встановлено санітайзер для відвідувачів ФАПу.

    Володимир Сірант  разом з Михайлом Слободянюком відвідали Ярузьку сільську раду та  АЗПСМ.  Медичний персонал Ярузької АЗПСМ приймав  участь у відео конференції, що проводилась  представниками Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації.

   За останньою інформацією,  в сусідньому Ямпільському районі виявлено випадок зараження COVID-19, тому голова районної ради наполегливо рекомендував проводити роз’яснювальну роботу з жителями села Яруга, щодо дотримання режиму самоізоляції та вимог карантинного режиму, обмежити поїздки в напрямку Ямпільського району.

  Роз’яснювальну роботу провели і з жителями Суботівської територіальної громади. Відвідали заклади торгівлі, оцінили стан організації та дотримання карантинних вимог.