Робоча поїздка в населені пункти району

        20 березня голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк відвідали Вендичанську селищну раду, Озаринецьку, Сугаківську, Тропівську та Слідяньку сільські ради району. Метою робочої поїздки було визначення стану організації та підтримки карантину в населених пунктах району, зокрема готовності медичних закладів.

        Перед тим, як вирушити в район,  Володимир Володимирович і Михайло Васильович відвідали Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги, де поспілкувалися з лікарями на тему стану забезпечення медичної галузі району.

        В ході поїздки очільники району зустрічалися з сільськими головами, головними лікарями амбулаторій загальної практики сімейної медицини та завідувачами ФАПів. При зустрічах піднімалось питання забезпечення та дотримання самоізоляції людьми, які повертаються в населені пункти Могилів-Подільського району з-за кордону. Адже, станом на 20 березня 2020 року в район прибуло близько шестидесяти чоловік з різних країн світу і ця цифра постійно зростає.