Робоча поїздка

13 червня 2016 року заступник голови районної ради Михайло Слободянюк та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Трачук в рамках підготовки до виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради відвідали Кремінську територіальну громаду та завітали до села Лядова Яришівської територіальної громади.

Під час робочої поїздки районне керівництво зустрілось з новообраним Кремінським сільським головою Сергієм Ципковим, який похвалився напрацюваннями за сім місяців свого перебування на посаді.

Дійсно, в громаді зроблено не мало:

  • збудовано дитячий майданчик, при огляді якого на ньому саме бавилися діти, один з наймолодших жителів села навіть відмітив, що майданчик для  них зробив сільський голова, а раніше на цьому місці росли чагарники;
  • розроблено проект по ремонту доріг в громаді, початок реалізації якого планується вже в поточному році;
  • зведено дві нові автобусні зупинки;
  • відновлено роботу сільського магазину;
  • проведено вуличне освітлення: вже встановлено десять ліхтарів і в перспективі планується продовжити ліхтарну лінію;
  • в сільській бібліотеці встановлено безкоштовний Wi-Fi доступ до мережі Internet;
  • відремонтовано пам’ятник і територію навколо нього.

В ході зустрічі посадовці відвідали Кремінський будинок культури, сільську бібліотеку та завітали до сільської ради.

 

 

Варто відзначити, що в кабінеті сільського голови над робочим столом висить передвиборна агітаційна листівка з його програмою, з якої вже половина обіцянок виконана та виділена кольоровим маркером. Як прокоментував сам Сергій Миколайович: «Щоб не забути обіцянок…».

 

Продовжили робочу поїздку по району візитом до сільського клубу с. Лядова та до Лядівського НВК, де гостей зустрічав директор закладу Ткачук Олег Володимирович, який ознайомив керівництво району з ходом ремонтних робіт в навчальному закладі та провів екскурсію по комплексу.