Роботу у 2017 році підсумували працівники медичної галузі

1 березня 2018 року, з метою підведення підсумків роботи медичної галузі Могилів-Подільського району, за участі районного керівництва  та  завідувачів фапів, амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, керівника та адміністрації  районного медичного центру надання первинної медико-санітарної допомоги відбулась нарада.

В. о. головного лікаря Євдокія Цибульчак поінформувала про результати роботи у 2017 році, основні тенденції захворюваностей та показники медичної галузі. Також було доведено інформацію про подальші кроки впровадження медичної реформи, зокрема, в отриманні жителями району первинної медичної допомоги та результати діяльності і стан фінансування урядової програми "Доступні ліки". Крім цього обговорили матеріально-технічну базу закладів охорони здоров'я, проблемні питання, які виникали в процесі роботи в звітному періоді та окреслили перспективи роботи на 2018  рік.

Про роботу ввірених їм підрозділів інформували завідувач приписної дільниці районного медичного центру Г. І. Котовська, завідувач Вендичанської АЗПСМ Л. М. Ступак, завідувачі Хоньковецького та Григорівського ФПів. Про фінансово-економічну діяльність присутніх поінформувала економіст центру Фельчин І. О.

Також до присутніх звернулись заступник голови районної ради Михайло Слободянюк та заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк. Михайло Васильович відзначив  професіоналізм та високі показники діяльності медичної галузі нашого району, які досягнуті при вмілому підході та правильній організації роботи керівником центру Є. Цибульчак.

Володимир Сірант, голова районної ради, підсумовуючи, зазначив, що перед медициною, як вцілому в країні, так і в Могилів-Подільському районі стоять багато викликів, але  збереження діючої мережі та забезпечення населення якісними медичними послугами - це головна задача як районної ради так і самих працівників галузі, і  саме від належної співпраці на усіх рівнях залежить, чи зможемо ми зберегти як рапйон так і самі населені пункти в подальшому.