Розпочала роботу 40 сесія районної ради

   5 березня 2020 року розпочала роботу чергова 40 сесія районної ради 7 скликання.

   На  сесію районної ради з 34 депутатів прибуло 23 депутати.В роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк, керівники управлінь, відділів та секторів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови, керівники організацій та служб району, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, правоохоронних органів, представники засобів масової інформації, політичних партій та громадськість.

  Голова районної ради Володимир Сірант представив  новопризначеного начальника Могилів-Подільського прикордонного загону полковника Сергія Леонідовича Соколовського, який попередньо проходив службу на посаді першого заступника начальника загону - начальника штабу Лисичанського прикордонного загону.

   Про стан злочинності та результати діяльності Могилів-Подільської місцевої прокуратури поінформував присутніх заступник керівника Могилів-Подільської місцевої прокуратури Юрій Слободянюк. Ряд запитань прозвучали до Юрія Анатолійовича від депутатів районної ради, зокрема й питання про хід розслідування справи знищення молодого саду в с. Суботівка.

   В світлі останніх подій, не залишили поза увагою питання створення ОТГ в межах району. Володимир Сірант зачитав звернення до голови Вінницької обласної державної адміністрації Владислава Скальського щодо формування перспективного плану об’єднання територіальних громад.

 Також депутати районної ради мали можливість поспілкуватися з представником ТОВ «Енера Вінниця» стосовно питань розрахунків за спожиту електроенергію в Могилів-Подільському  районі. Депутат Анатолій Бойта активно відстоював позицію жителів с. Кричанівки та й усього району - надати можливість здійснювати сплату рахунків за спожиту електроенергію, використовуючи розрахункові книжки.

    Заступник голови районної ради Михайло Слободянюк ознайомив присутніх із рішенням Могилів-Подільської районної ради приєднатися до народної ініціативи стосовно реформування земельних відносин. Одноголосно депутати підтримали звернення Всеукраїнського об’єднаного штабу захисту української землі «Вимоги щодо впровадження земельної реформи в Україні» і «Настанови до земельної реформи в Україні».

   На розгляд сесії було винесено 17 питань порядку денного. В ході сесії розглянули та прийняли 3 рішення, а саме: «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік» , «Про роботу комунального закладу «Могилів-Подільська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Могилів-Подільської районної  ради», «Про стан та перспективи розвитку освіти в умовах реформування».

    У зв’язку з відсутністю необхідної для продовження сесії кількості депутатів, Володимир Сірант оголосив перерву в роботі чергової сесії районної ради на невизначений термін.