Розширена нарада по питанню сплати орендної плати за землю

         27 березня 2014 року відбулась розширена нарада по питанню  заборгованості по сплаті орендної плати ТОВ «Дністер-Агро», у якій взяли участь: голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної державної адміністрації Олексій Кучерук, в.о. начальника Могилів-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції Елла Луцкевич, старший помічник міжрайпрокурора Віталій Гриньков, начальник управління держземагенства в Могилів-Подільському районі Олег Матвієнко, керівник СФГ «Вільно» Віктор Цибульский, сільські голови та інші.

           Представники органів державної влади та місцевого самоврядування активно обговорювали ситуацію, яка склалась на території населених пунктів,  землями яких на правах оренди користується ТОВ «Дністер-Агро». Уповноваженої особи від підприємства на засіданні не було, тому багато запитань залишились без відповідей.

                На нараді було відпрацьовано ряд доручень та рекомендацій, а саме:

1. Організувати виїзну перевірку ТОВ «Дністер-Агро», залучивши до роботи представників  міжрайпрокуратури, міськрайвідділу УМВС, екологічної служби, інспекції праці, управління агропромислового розвитку, земельної агенції та ін. служб для об’єктивної перевірки стану справ діяльності ТОВ.

2. Сільським головам провести роботу з орендарями земельних ділянок щодо виконання своїх зобов’язань стосовно сплати податків до бюджету сільських рад та плати за земельні паї відповідно до договорів.

3. Рекомендувати сільським головам та жителям населених пунктів у разі виявлення систематичних порушень щодо не виконання умов договору розривати договора оренди у судовому порядку.

4. Сільським головам працювати у напрямку пошуку інвесторів, які будуть працювати в правовому полі на території населених пунктів та виконувати свої зобов’язання перед місцевим населенням та ефективно використовувати земельні паї.