Щотижнева нарада з керівниками комунальних установ 25.02.2019 р.

Голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк провели нараду з керівниками комунальних установ районної ради. Зокрема обговорили рішення, що були прийняті під час 33 позачергової сесії районної ради 7 скликання та стосуються діяльності комунальних установ та заслухали інформацію про поточну роботу.  

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Подвіянюк поінформував про результат вирішення питання щодо проходження медичних оглядів соціальними працівниками центру, які раніше здійснювались на платній основі, а також про отримання для відділення тимчасового або потійного проживання в с. Грабарівка гуманітарної допомоги від голандських благодійних організацій у вигляді ліжок, одягу та засобів гігієни.

Про спортивні досягнення вихованців РДЮСШ, оновлення тренерського складу та підготовку прокту "Фехтування-перлина Вінниччини" в 16 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад поінформувала директор спортивної школи Оксана Войтович.