Семінар у Серебринецькій школі

Голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Пріян взяли участь у семінарі для вчителів образотворчого мистецтва, художньої культури та музичного мистецтва шкіл району.

Тема заходу, який  проводився на базі  Серебринецької СЗШ І-ІІІ ступенів – «Розвиток творчих здібностей школярів на уроках предметів художньо-естетичного циклу та в позаурочний час  через використання сучасних освітніх технологій».

Присутні мали можливість ознайомитись з навчальними та творчими досягненнями учнів та колективу школи, напрямками їх діяльності в позаурочний час.

В підтримку теми семінару гостям було продемонстровано творчість зразкового хореографічного колективу «Вікторія», фольклорно-етнографічного колективу «Викрутаси», театру мод «Кралі», творчої майстерні  «Оксамит» та театралізованої студії «Соняшник».

Кожен з учасників семінару мав можливість бути присутнім на фрагментах відкритих уроків в 6-му, 7-му та  10-му класах.

Керівництво району високо оцінило успіхи навчального закладу та побажало представникам інших шкіл взяти побачене до уваги і в майбутньому порадувати своїми новими особливими здобутками.