Серпнева конференція педагогічних працівників - 2014

    29 серпня 2014 року в районному будинку культури «Дружба» відділом освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації  було проведено  конференцію працівників освіти «Про підсумки розвитку дошкільної,  загальної середньої освіти Могилів-Подільського  району у 2013-2014 навчальному році та завдання на  2014-2015 навчальний рік». У  роботі конференції взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, голова райдержадміністрації Віктор Цибульський, заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучерук, в.о. начальника відділу освіти Тетяна Томай, працівники   освітянської   галузі району, керівники   районних   служб  і  організацій, селищний та сільські голови, а також представники  засобів  масової  інформації.

   Хвилиною мовчання та покладанням квітів до  пам’ятника Т.Г. Шевченка присутні вшанували пам'ять загиблих в зоні АТО.

  Пленарна частина розпочалася розширеною доповіддю в.о. начальника відділу освіти Тетяни Томай. На педагогічній конференції розглядалися питання розвитку освіти району у 2013-2014 навчальному році, окреслювалися завдання на 2014-2015 навчальний рік у контексті сучасного стану і перспектив розвитку освіти в Україні, подальшого підвищення її доступності, якості.

    Заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучерук інформував присутніх  про підсумки  2-х  місячника   підготовки  закладів  освіти  до  роботи  в 2014-2015 навчальному  році.

   В рамках конференції діяли також виставки досягнень та творчих напрацювань   педагогічних колективів  закладів освіти  району,   районної бібліотеки на державну тематику, а також презентація  квіткових композицій, виготовлених навчальними закладами.

     На завершення заходу керівники владних структур району  привітали освітян з Днем знань та зазначили, що вживають всіх необхідних заходів щодо забезпечення розвитку освіти Могилів-Подільського  району.