Студентська конференція "Шляхами історії"

Заступник голови районної ради Михайло Слободянюк взяв участь у  ІІІ Придністровській краєзнавчій конференції «Шляхами історії», яка проводилась 11  травня на базі Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу.

Слід відзначити, що студенти та викладачі коледжу проводять активну роботу в напрямку дослідження та популяризації історико-культурної спадщини Могилів-Подільщини. Як зазначив Михайло Васильович, враховуючи природну унікальність нашого району – це особливо важливо – вивчення рідного краю характеризує сучасну молодь з позитивного боку, формує свідомість, виховує любов до місця, де ти живеш та народився.

Директор краєзнавчого музею Світлана Вікторович також відзначила стремління студентів до вивчення рідного краю, закликавши студентів відвідати музей, адже в ньому представлено  25 тис. експонатів, які широко розкривають історію нашого краю, його культуру та розвиток протягом багатьох епох.

Ну, і звичайно, до уваги присутніх було представлено  доповіді учасників конференції на теми: «Іван Гонта та Могилів-Подільщина», «Сторінки минулого» - про  долю жителів с. Яруга Могилів-Подільського району, «Традиційне вбрання на Поділлі», «Родина Косачів у місті над Дністром», відеоролик про художника Миколу  Олійниченка.

Учасники ІІІ Придністровської краєзнавчої конференції "Шляхами історії" отримали сертифікати про участь у конференції.