Територіальна оборона у Могилів-Подільському районі

            18 квітня 2014 року у залі засідань районної ради відбулась нарада щодо створення штабу територіальної оборони Могилів-Подільського району та кущових загонів у кожному населеному пункті. У засіданні взяли участь: військовий комісар Могилів-Подільського об’єднаного військового комісаріату Валентин Лунгол, начальник Могилів-Подільського прикордонного загону Рустам Алієв, заступник начальника Могилів-Подільського відділу УМВС України у Вінницькій області Віталій Костецький, начальник Могилів-Подільського районного сектору Управління ДСНС України у Вінницькій області Валерій Кусняк, начальник відділу цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Чорнодолюк, заступник начальника міжрайвідділу УСБ України у Вінницькій області Олександр Ткаченко, прокурор Могилів-Подільської міжрайпрокуратури Богдан Цвігун, начальники відділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації, та ін.

          Очільники Могилів-Подільського району та міста Могилева-Подільського обговорювали шляхи вирішення суспільно-політичної ситуації, яка склалась в країні.

         Голова районної державної адміністрації Віктор Цибульський довів до відома присутніх про подальший план дій щодо створення загонів самооборони, до складу яких мають увійти справжні патріоти України.

       На нараду було запрошено директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики, та інфраструктури ОДА,  координатора Вінницького обласного штабу з питань охорони громадського порядку і державного кордону Анатолія Вакара, який проінформував присутніх про структуру штабу та його діяльність. Анатолій Миколайович закликав представників до єдності в поглядах для збереження територіальної цілісності України, обмеження проявів сепаратизму та недопущення правопорушень.

         Голова районної ради Володимир Сірант звернувся до селищного, сільських голів щодо посилення контролю за порядком в територіальних громадах. Зосередив присутніх звернути увагу на стан освітлення вулиць у населених пунктах та рекомендувати приватним підприємцям встановити відеореєстратори біля об’єктів торгівлі. Також голова районної ради наголосив на необхідності відновити існуючі засоби зв’язку. Володимир Сірант зазначив, що необхідно підготувати транспортні засоби у готовність та визначити систему їх захисту.