Свято останнього дзвоника 2016

Ось і пролунав останній дзвоник! Для когось це початок веселого літнього відпочинку, а для когось – початок самостійного дорослого життя, сповненого нового і незвіданого. Урочисті лінійки сьогодні пройшли на території усіх шкіл Могилів-Подільського району, на одну з таких завітав голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант. Хочеться сказати, що це не звичайна пересічна школа – це школа, в якій навчаються розумники і розумниці, переможці предметних олімпіад та призери Всеукраїнських конкурсів.

Душа радіє та сповнюється надії, коли бачиш перед собою учнів, котрі отримують по декілька нагород за перемогу в олімпіадах, яких визнають Учнем року, яких номінують за кращу наукову роботу, дописи яких друкують у періодичних виданнях!

Зі словами вітань до присутніх вернулись голова районної ради Володимир Сірант, директор Бронницької СЗШ І-ІІ ст. Володимир Девда, методист відділу освіти районної  державної адміністрації Тетяна Томай, які вручили учням та випускникам школи подяки та грамоти і побажали нових звершень у навчанні та розбудові нашої  України.

Ще одна школа, куди завітали представники районної ради  - Яришівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Її з подяками та призами  за вагомий внесок у розвиток футболу та пропаганду здорового способу життя у Могилів-Подільському районі відвідав заступник голови Могилів-Подільської районної ради,  голова Могилів-Подільської районної федерації футболу Михайло Слободянюк.

Також не обійшли увагою Лядівський НВК. Дуже радує факт, що  свято останнього дзвоника є вагомим не лише для учнів та їхніх батьків, а й для усіх жителів громади. Окрім звичних подяк та грамот учні НВК отримали заохочувальні призи за відвідування школи без пропусків та ін.

Варто зазначити, що кожна школа є особливою, кожна займає своє вагоме місце серед загальноосвітніх закладів Могилів-Подільщини.

Тож бажаємо гарного відпочинку та нових звершень усім учасникам навчально-виховного процесу, випускникам достойно скласти іспити і вступити до вищих навчальних закладів, викладачам та учням гарно відпочити та набратись сил перед початком нового навчального року!