Свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Цікаве та яскраве свято для дітей Могилів-Подільщини з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей сьогодні було організовано  в Могилів-Подільському районному будинку культури «Дружба». З привітаннями до присутніх у залі звернулись голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант та заступник голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації з гуманітарних питань Людмила Пріян і вручили цвіту нашого району цінні подарунки та грамоти за сумлінне навчання, високий рівень  досягнень в культурному, творчому, спортивному житті  району, а також з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.  

Незабутні вокальні та хореографічні номери малечі дарували учні Озаринецької ЗОШ, Бронницької ЗОШ, Вендичанської школи-гімназії,  вихованці зразкових хореографічних колективів «Вікторія» та «Креатив», хореографічного колективу «Дністрове гроно», театр мод "Кралі"  та інші. По закінченню концерту розваги продовжились – усі пішли смакувати морозиво від  ПП О. Павлюк та співати у караоке.

Велику подяку за організацію та проведення свята висловлюємо відділу освіти районної державної адміністрації, сектору культури та туризму, сектору у справах сім’ї та молоді, сектору з питань фізичної культури та спорту, службі у справах дітей та районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.