У Бронниці запалили блакитний вогник

     Газифікація села – це вагомий внесок у розвиток його інфраструктури та залучення інвесторів у село. Саме про значення та важливість газифікації населених пунктів йшлося 14 листопада 2013 року на відкриті газопроводу в с.Бронниця. Цього дня «блакитне паливо» надійшло у домівки бронничан. А це свідчить про те, що на Могилів-Подільщині досить активно реалізовуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича та програма «Україна для людей», які спрямовані на покращення добробуту та підвищення соціальних стандартів життя українців.

     На урочистості завітало чимало жителів села Бронниця. Сільський голова В.Слободян та місцеві аматори сцени запашними хлібом радо вітали на святі керівників району - голову районної ради О.Антонюка, голову райдержадміністрації М. Вдовцова., міського голову П.Бровка та його заступника М.Гоцуляк. Також серед гостей і господарів свята були присутні голова правління ПАТ Вінницягаз О.Кривак та його перший заступник П.Шкварко, начальник Могилів - Подільської дільниці газового господарства В.Поляк.

      Олег Антонюк подякував усім жителям села за здатність згуртуватися задля реалізації омріяної доброї справи та побажав усім тепла та радості в оселях, міцного здоров’я і достатку.