У Могилів-Подільських рятувальників нове оснащення

Голова районної ради Володимир Сірант та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко сьогодні зустрілись з  начальником ГУ ДСНС України у Вінницькій області Русланом Шевчуком та рятувальниками Могилів-Подільського РС ГУ ДСНС України у Вінницькій області на чолі з начальником сектору Валерієм Кусняком.

В ході зустрічі особовому складу пожежно-рятувальної частини було передано амуніцію та обладнання для забезпечення ефективної роботи підрозділу.

Варто зазначити, що в рамках підтримки роботи Могилів-Подільських рятувальників та на виконання першочергових заходів Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій Могилів-Подільського району на 2016-2020 роки, протягом 2016 року з районного бюджету було виділено кошти у  сумі 138 тис. грн.

Керівництвто району та області подякували рятувальникам за високий професіоналізм та відповідальнсіть, з якими виконуються їхні щоденні завдання, а роботу начальника Могилів-Подільського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Валерія Кусняка було відзначено черговим званням  - підполковника служби цивільного захисту.