У Сугаківській школі оновили спортивний зал

    Сьогодні у селі Сугаки Могилів-Подільського району відбулося урочисте відкриття спортивної зали в Сугаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

     Участь в заході взяли голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Шибінський, начальник відділу освіти РДА Юрій Мельник, сільський голова Іван Сахарук а також меценат та випускник Сугаківської школи Олександр Гардецький.

    Звернувшись до односельчан,  Олександр Гардецький висловив своє захоплення рідним краєм та школою і зазначив, що на цьому меценатство не завершується.

   З вітальним словом виступивголова районної ради Володими Сірант. Володимир Володимирович  зазначив, що  утримувати заклади освіти в умовах реалізації сучасних реформ досить не просто, на це не завжди вистачає коштів. Голова районної ради подякував від свого імені особисто та від депутатського корпусу районної ради усім, хто своєю кропіткою працею прагне зберегти школу та створити належні умови для навчання дітей.

      Завершили урочистості грою у футбол в оновленому спортзалі.