Учнівський візит у Вінницьку обласну Раду

  В Могилів-Подільському районі продовжують відзначати День місцевого самоврядування. 3 грудня за ініціативи та під супроводом голови Могилів-Подільської районної ради Володимира Сіранта та його заступника Михайла Слободянюка представники учнівського самоврядування закладів освіти району відвідали головний самоврядний орган Вінниччини - Вінницьку обласну Раду.

      В ході екскурсії школярі побували в кулуарах обласної Ради,  відвідали сесійну залу, де начальник управління організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець ознайомив учнів з процедурою прийняття рішень депутатами обласної Ради.

    Продовження відвідин відбулося у кабінеті голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника, де його господар провів змістовну та пізнавальну розмову з гостями, в якій розповів про принципи  роботи депутатського корпусу та діяльність виконавчого апарату обласної Ради, про функціонування органів влади області, про хід проведення пленарних засідань та голосування у сесійній залі. Також Анатолій Дмитрович в своїй розповіді коротко зупинився на процесі проведення адміністративної реформи в Україні та перспективах, які очікують місцеве самовядування області та держави в цілому.

     В розважальній частині екскурсії діти відвідали Подільський зоопарк, де мали змогу побачити понад 220 тварин та більш ніж 25 видів птахів.