Урочисте вручення медалей «За жертовність і любов до України»

11 січня 2022 року голова районної ради Іван Телеватюк взяв участь у засіданні круглого столу, ініційованого районною державною адміністрацією. На зібранні обговорювались питання співпраці церкви з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, питання запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та інші.

В заході взяли участь керуючий Вінницько-Тульчинською єпархією архієпископ Високопреосвященний Михаїл та депутат Вінницької міської ради, лікар-волонтер Олена Верлан-Кульшенко.

Після офіційної частини зібрання в урочистій атмосфері з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, почесні гості вручили церковні нагороди у вигляді медалі «За жертовність і любов до України» та пам’ятні подарунки п’ятнадцятьом медпрацівникам опорних лікарень Могилів-Подільського району для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

Також у рамках заходу голова районної ради Іван Телеватюк та голова районної державної адміністрації Юрій Яцук вручили подяки за значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінну працю у час боротьби з пандемією коронавірусної хвороби, високий рівень організації заходів при проведенні вакцинації від COVID-19 колективам медичних закладів району.

Святкову атмосферу заходу своїми  творчими номерами створив ансамбль «Дивограй» Мурованокуриловецької територіальної громади.