Урочистості до Дня працівників лісу

  12 вересня в приміщенні ДП «Могилів-Подільське лісове господарство» відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників лісу.

  В урочистостях взяли участь голова Могилів-Подільської районної ради Антонюк О. П., перший заступник голови райдержадміністрації Косарчук Н.О., начальник міськрайонного управління юстиції Ласкус П.В.

   Директор державного підприємства «Могилів-Подільське лісове господарство» Іщук Віктор Миколайович відкрив урочисту церемонію вітальним словом та розповів про успіхи сумісної сумлінної праці.

  З вітальною промовою виступив голова районної ради О.П. Антонюк, який вислови найщиріші побажання з нагоди професійного свята та вручив Почесні грамоти і Подяки кращим  працівникам лісового господарства.

 Не забули приділити увагу і ветеранам праці лісового господарства: усі запрошені пенсіонери, в знак подяки за їх багатолітній труд, отримали квіти, яскраві буклети підприємства, та були нагороджені грамотами і преміями.

  Також голова районної ради привітав з професійним святом і працівників Могилів-Подільської філії «Райагроліс» та побажав усім вагомих трудових досягнень.