Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

16 червня 2016 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Трачук разом із заступником голови районної державної адміністрації Людмилою Пріян взяли участь у міськ-районному святкуванні Дня медичного працівника, який відзначається щороку у третю неділю червня.

 

Свято відбувалось у Могилів-Подільському Будинку школярів. На урочистий захід були запрошені працівники медичної галузі та керівники медичних установ міста та району.

Керівники району та міста виступили перед медиками з вітальними промовами, в яких пролунали численні побажання миру, добра, злагоди, міцного здоров’я та благополуччя на їх адресу. Посадовці також щиро подякували медичним працівникам за їх невтомну, наполегливу і відповідальну працю і висловили надію, що вона буде оцінюватися на належному рівні.

 

На завершення Володимир Павлович та Людмила Казимирівна нагородили  кращих працівників медичної галузі району Почесними грамотами Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації та Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації, а також вручили медикам Подяки за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Впродовж усього свята для медиків з цікавою концертною програмою виступали художні колективи району та міста.